Profesjonalne usługi wulkanizacyjne.
Masz pytania
zadzwoń


+48 784 655 999
Moszna Wieś 60
05-840 BRWINÓW


Poniedziałek - Piątek
08:00 - 18:00

Sobota
08:00 - 14:00


 

Oferujemy pełną gamę usług
związanych z wymianą i naprawą opon


Nasz warsztat wulkanizacyjny jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku. Dzięki temu możemy założyć i naprawić oponę do niemal każdego typu pojazdu i w każdym rozmiarze. Obsługujemy samochody osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe, a także maszyny rolnicze czy budowlane.


Wymiana opon
auta osobowe

Działamy szybko, terminowo i profesjonalnie, gwarantując najwyższy poziom obsługi

Wymiana opon
samochody dostawcze i ciężarówki

Posiadamy sprzęt i wiedzę pozwalające na montaż opon niezależnie od ich rozmiaru, do 56 cali

Naprawa opon
i wyważanie kół

Oferujemy pełen zakres usług związanych z oponami samochodów osobowych i użytkowych

Sprzedaż opon
nowych i używanych

Mamy w sprzedaży opony wielu renomowanych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować klientom szeroki wybór i asortyment ogumienia w konkurencyjnych cenach


 

Wymiana opon
samochody osobowe


Nasze usługi obejmują wymianę i naprawę opon w samochodach osobowych oraz terenowych, a także motocyklach.

Profesjonalne urządzenie pozwala na bezpieczny montaż i demontaż każdego rodzaju opon, również niskoprofilowych.

Nowoczesna montażownica działa w sposób niwelujący napięcia opony i chroniący rant felgi, umożliwiając szybki, ale jednocześnie precyzyjny i bezpieczny przebieg operacji montażu i demontażu ogumienia.


Wymiana opon
ciężarówki, samochody dostawcze i maszyny


Posiadamy nowoczesną montażownicę do obsługi kół samochodów ciężarowych.

Urządzenie obsługuje opony do średnicy 56 cali, więc może być wykorzystywane nie tylko do kół samochodów dostawczych i ciężarówek, ale również do maszyn rolniczych lub budowlanych.

Montażownica gwarantuje szybkie zdjęcie oraz założenie opony na felgę i chroni zarówno felgę jak i ogumienie przed uszkodzeniem podczas montażu.


Wyważanie kół
i naprawa opon


Nasza wyważarka pozwala na statyczne i dynamiczne wyważenie kół samochodów osobowych, dostawczych i pojazdów ciężarowych.

Nowoczesne, profesjonalne urządzenie z dokładnym systemem czujników gwarantuje uzyskiwanie bardzo precyzyjnych i powtarzalnych pomiarów, pozwalających idealnie wyważyć koło niezależnie od jego średnicy.

Nasza oferta obejmuje również naprawę opon. Usuwamy proste uszkodzenia, ale z podejmujemy się również wymagających napraw, na przykład wymagających dodatkowego wzmocnienia. Do napraw używamy wyłącznie materiałów renomowanych producentów.


Sprzedaż
i przechowalnia opon


Uzupełnieniem usług wulkanizacyjnych jest sprzedaż opon do wszystkich pojazdów: osobowych, ciężarowych, dostawczych, terenowych oraz naczep ciężarowych

Sprzedajemy opony nowe i używane różnych producentów, co pozwala dobrać ogumienie dopasowane do potrzeb i możliwości klientów.

Prowadzimy przechowalnię opon i kół. Oferujemy profesjonalną, przyjazną obsługę i atrakcyjne ceny.


Zapewniamy fachową wiedzę i szeroką gamę usług wulkanizacyjnych

Dzięki nowoczesnym urządzeniom i wykwalifikowanym pracownikom oferujemy usługi wulkanizacyjne na najwyższym poziomie. Wiemy, że pozornie prosta czynność jak wymiana opon wcale taką nie jest. Wymaga doświadczenia, dużej precyzji oraz odpowiedniego sprzętu i to właśnie zapewniamy naszym klientom.

Mamy również świadomość, jak duży jest wpływ kół na zawieszenie i układ kierowniczy samochodu. Dlatego poważnie podchodzimy do kwestii wyważania kół, gwarantując precyzyjne wykonanie tej czynności. Przekłada się to na trwałość podzespołów auta i komfort jazdy.


Nasza oferta obejmuje m.in. proste czynności takie jak sprawdzenie stanu ciśnienia i pompowanie kół czy wymianę wentyli, ale także montaż nowych opon, komputerowe wyważanie kół i naprawę opon. Pracujemy dokładnie i rzetelnie, a klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z ogumieniem.

W naszym warsztacie wulkanizatorskim obsługujemy auta osobowe i terenowe, samochody dostawcze i ciężarowe, przyczepy i naczepy, a także maszyny rolnicze oraz budowlane. Dysponujemy sprzętem odpowiednim do wymiany opon niskoprofilowych oraz typu Runflat w rozmiarze od 10 do 56 cali.

Prowadzimy również sprzedaż opon nowych i używanych oraz przechowalnię kół i opon. Są one przechowywane w specjalnie przygotowanym magazynie. Pomieszczenie zapewnia optymalne warunki – właściwą temperaturę niezależnie od pory roku i brak szkodliwego dla ogumienia promieniowania UV. Zapewniamy również właściwe ułożenie powierzonych nam opon. Zapraszamy do współpracy!

Buy now