Profesjonalne usługi transportowe dopasowane do potrzeb.

Legalny i bezpieczny przewóz ładunków

Powierzone nam towary przewozimy zgodnie z obowiązującymi przepisami i konwencjami regulującymi transport krajowy oraz międzynarodowy.

Posiadamy niezbędne w tej branży uprawnienia, zezwolenia i licencje, a nasi kierowcy to doświadczeniu i odpowiedzialni fachowcy. Dodatkowo gwarantujemy ubezpieczenie transportowanych ładunków. Posiadamy polisę OCP na kwotę 350 000 euro.

Nowoczesna flota
i szybki czas realizacji zlecenia

Firma Sastrans oferuje bezpieczny i profesjonalny transport samochodowy. Dzięki zróżnicowanej flocie jesteśmy w stanie działać sprawnie i optymalnie realizować zlecenia. Mamy do dyspozycji nowoczesne, ekonomiczne i niezawodne samochody o ładowności 3,5, 6 oraz 24 t. Do przewozu ładunków wykorzystujemy także naczepy typu curtain-side (firanka) oraz sztywne naczepy typu chłodnia. Dzięki temu gwarantujemy terminowość realizacji zlecenia oraz krótki czas podstawienia auta pod załadunek.


Indywidualne podejście do każdego zadania

Satsrans to firma rzetelna i elastyczna. Realizując zlecenia transportowe zawsze dostosowujemy się do potrzeb klientów. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dopasowując oferowane rozwiązania i warunki przewozu nie tylko do rodzaju ładunku, ale też oczekiwań i możliwość zleceniodawcy. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami i firmami, jak i osobami prywatnymi.

Nasze auty to punktualność i wysoka jakość obsługi. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne ceny usług transportowych. Nasze trasy są dobrze zaplanowane. Flota nowoczesnych pojazdów w połączeniu z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem gwarantuje, że docieramy na miejsce bez opóźnień.


Specjalizujemy się w przewozach sprzętu elektronicznego, urządzeń AGD, wyrobów tytoniowych i alkoholowych, a także produktów spożywczych, w tym świeżych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tych dziedzinach pozwoliło nam zdobyć zaufanie stałych partnerów biznesowych, uzyskać szeroką wiedzę i wypracować skuteczne procedury, co przekłada się na sprawdzone rozwiązania spełniające specyficzne wymogi każdej z tych branż. Ułatwia to również podejmowanie nowych wyzwań w postaci zleceń na transport nawet nietypowych ładunków.

Oferowane przez Sastrans usługi transportowe są całkowicie bezpieczne. Wszystkie pojazdy wyposażyliśmy w sprawdzone i skuteczne systemy zabezpieczania ładunków. Możliwe jest również monitorowanie ciężarówek Sastrans wyruszających w trasę z Państwa towarami.

Terminowa dostawa
niezależnie od celu

Specjalizujemy się w przewozach na stałych trasach oraz jednorazowych przejazdach po województwie mazowieckim. Mamy także doświadczenie w transporcie drogowym po całej Polsce. Niezależnie od lokalizacji celu, naszymi priorytetami są dbałość o ładunek oraz terminowa dostawa. Dba o to zespół doświadczonych kierowców posiadających niezbędne uprawnienia. Współpraca z Sastrans to szybkie i bezpieczne przewiezienie powierzonych nam towarów. Zapraszamy do kontaktu!

Buy now